Previous Next

Álláslehetőség!

A Szent Lukács Görögkatolikus Gyermekvédelmi Központ Pályázatot Hirdet

Nevelőszülői Tanácsadó munkakör betöltésére

Szükséges képesítés: felsőfokú szociális alapvégzettség, pedagógus, pszichológus, mentálhigiénés szakember, védőnő, teológus, hittanár vagy hittantanár (a 15/1998.(IV.30.) NM rendelet 2. sz. mellékletében rögzítettek szerint)

Feladatellátás: A nevelőszülői családokban ideiglenes hatállyal elhelyezett vagy nevelésbe vett gyermekek és nevelőszülők tanácsadással történő segítése, a nevelőszülők tevékenységnek ellenőrzése. A nevelőszülői család rendszeres meglátogatása. A gondozott gyermek egyéni gondozási - nevelési tervének elkészítésében való közreműködés. Rendszeres tájékozódás és együttműködés a gyermekek nevelési, oktatási intézményeivel. Kapcsolattartás elősegítése a vér szerinti családokkal. Nevelőszülői alkalmassági vizsgálathoz, új nevelőszülők jelentkezéséhez környezettanulmány készítése. Korrekt együttműködés a családokat segítő kollégákkal, társintézményekkel. Utógondozói ellátottak segítése. (a 15/1998.(IV.30.) NM rendeletben, valamint az 1997. évi XXXI. törvényben rögzítettek szerint)

A jogviszony időtartama: Határozott idejű jogviszony, 2017. december 31. napjáig, 3 hónap próbaidő kikötésével

A foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidős foglalkoztatás, heti 40 órában, kötetlen munkaidőben

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, ezen belül Kisvárda, Ajak, Gávavencsellő, Balsa, Nyírtura, Újfehértó települések

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény, valamint a pedagógusok előmeneteli rendszeréről és a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény köznevelési intézményekben történő végrehajtásáról szóló 326/2013. (VIII. 30.) Korm. rendelet rendelkezései az irányadók.

A jelentkezéshez kérjük mellékelni a következőket:

·         szakmai önéletrajzot (benne a szakmai tapasztalat részletes bemutatásával)

·         a szakirányú végzettséget igazoló oklevél másolatát

·         lelkészi ajánlást

·         erkölcsi bizonyítványt

A jelentkezés feltétele:

·         B kategóriás jogosítvány

·         saját gépkocsi

Az elbírálásánál előnyt élveznek azok a jelentkezők, akik valamelyik ellátandó településről vagy azok vonzáskörzetéből jelentkeznek.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. április 10. (hétfő)

Pályázatot személyesen is be lehet nyújtani a fenti címen.

A munkakör legkorábban a jelentkezések elbírálását követően azonnal betölthető.

A felvételi elbeszélgetés időpontjáról telefonon a fenti feltételeknek megfelelő pályázókat értesítjük.

Az álláshelyre beérkező pályázatok elbírálásának határideje: 2017. április 13.

A pályázat benyújtásával kapcsolatban (hétfőtől-csütörtökig 7:30-tól 16:00-ig, pénteken: 7:30-tól 13:30-ig) érdeklődni lehet az intézmény 42/310-217-es telefonszámán.

A Szeretetszolgálat központi ún. „fenntartói” irodája Nyíregyházán a Bocskai u. 26. szám alatti ingatlanban található. A központi iroda rendeltetése az intézmények működésének segítése, bizonyos ügyek döntésre való szakszerű előkészítése és a döntések végrehajtásával kapcsolatos feladatok ellátása.

Nyitvatartási idő:

  • hétfőtől – csütörtökig 7.30 – 16.30 óráig
  •  pénteken 7.30 – 14.00 óráig

Elérhetőség: 4400 Nyíregyháza, Bocskai u. 26.

Telefon: 42/415-907

E-mail: kozpont@szlgsz.hu

Álláshirdetések

Megpályázható pozíciók intézményünkben

Bővebben

Liturgikus naptár

Értesülhet liturgikus eseményeinkről

Bővebben

Eseménynaptár

Értesülhet közelgő eseményeinkről

Bővebben

Pályázatok

Futó és lezárt pályázataink

Bővebben

Legfrissebb

2017. szeptember 08
2017. augusztus 14
2017. augusztus 08

Elérhetőségek

  •  4400 Nyíregyháza, Bocskai u. 26.

  •  +36 42 415-907

  •  kozpont@szlgsz.hu

  •  hétfőtől – csütörtökig 7.30 – 16.30 h

  •  pénteken 7.30 – 14.00 h